Sklep-intymny.pl - Sexshop wysyłkowy

Damskie stroje erotyczne

Przegląd damskich kostiumów erotycznych potrafi zająć bardzo wiele czasu. Wbrew powszechnemu mniemaniu, kategoria ta nie obejmuje bowiem wyłącznie seksownej bielizny i zmysłowych gorsetów, ale obejmuje także „pełnoprawne” ubrania. Do jednej grupy zaliczają się tu wprowadzające element rozrywki i rozwijające kreatywność przebrania erotyczne, do drugiej zaś stroje bardzie wyrafinowane i drapieżne – bodystocking i catsuit.

Bodystocking to nic innego jak „siatkowy kombinezon”. Jedno lub dwuczęściowy, ściśle opinający ciało, wykonany jest z materiałów używanych do produkcji pończoch – najbardziej zbliżony jest do kabaretek. Kombinezon występuje w dwóch wersjach: bardziej zabudowanej z rękawami i nogawkami oraz bez nich, przypominającej jednoczęściowy kostium kąpielowy. Poza oczywistą zaletą, czyli prezentowaniem się niezwykle ponętnie i kusząco, bodystocking ma tę zaletę, że dobrze wygląda zarówno na Paniach o figurze modelki, jak i tych bardziej korpulentnych. Aby ukryć niedoskonałości figury, wystarczy wybrać wersję z mniejszymi oczkami i bardziej elastyczną.

Drugim drapieżnym strojem jest catsuit. Jego historia jest długa i sięga lat 40. ubiegłego stulecia. Wraz z rozwojem świata masowej rozrywki i wprowadzaniem odważnych trendów, catsuit (czyli „koci garnitur”) wkroczył na sceny disco i w latach 70. był już oficjalnym kostiumem fanów tańców dyskotekowych. O ile bodystocking potrafi uwodzić elegancją i tajemniczością, o tyle catsuit jest już po prostu niezwykle seksowny. Wykonany z lycry, latexu lub skóry przykuwa uwagę i dodatkowo wymaga odpowiedniego sposobu noszenia. Na pewno przeznaczony jest dla osób bardzo odważnych, pewnych swojego ciała i lubiących eksperymenty. Pamiętajmy: w takim kostiumie się nie chodzi – w nim się zmysłowo przechadza. A jeśli komuś jeszcze mało jest erotyki, spieszymy donieść, że istnieje wzbogacona (a w zasadzie zubożona) wersja catsuit: niektóre modele posiadają otwory na miejsca intymne.  Mrrraaauu….